Uitslagen

                                        Judoka’s Budosport John van Eerdenburg presteren optimaal.

 

Zaterdag 26 maart 2011 pakte Nima Malmoli een fraaie derde plaats op een groot internationaal jeugdtoernooi te Vlaardingen.

Nima kwam uit in de gewichtsklasse ‚Äď 38 kg en won daarin zijn eerste vier partijen. In de halve finale moest hij het opnemen
 tegen S. de Jong regerend Nederlands Kampioen waarbij hij pas in de golden score zijn verlies moest pakken.
Echter om de derde plaats ging hij ouderwets tekeer en vloerde zijn tegenstander dan ook met een fraaie ippon.

Zondag 27 maart gingen 28 judoka’s naar een toernooi in Leidschendam.
De judoka’s van Budosport John van Eerdenburg  namen maar liefst 25 prijzen mee naar huis waarmee ze
 natuurlijk weer een apetrotse trainer/coach hadden.

1e prijzen: Max v.d.Lubbe, Jasper van Alphen, Iwan Werkman, Sam Lenssen, Ainhoa Hoogerwerf, Jacco van Egmond,    
                   Kasper Elbers, Lukas Doove.

2e prijzen: Noa van Eerdenburg, Indy Ketting, Mika den Hollander, Sophia Mc Namura,  Indy v.d.Brandeler,
                   Tamilola  Lounge, Thais Gaillard, Sam Broere, Jasper Dries, Tim Duivenvoorden.

3e prijzen: Arshin Amini, Joa Heijboer, Yarno Geerlings, Virgile Gaillard, Sebastiaan Dries, Bart Slats, Quinten de la Rie.


DSC08506

                                  

 

 

                          Judoka’s Budosport John van Eerdenburg actief op toernooien.

Zaterdag 12 maart 2011 optimale prestaties op groot judotoernooi te Wassenaar waar werd deelgenomen door 13 regionale clubs.
Door goed en technisch judo was er een prijzenregen voor de Barendrechtse judoka’s .

1e prijzen:  Maurice Remmerswaal, Ryan de Vos, Jet van Schie, Stephan Remmerswaal, Joop Sassen, Kai Groenhof
Mathijs Binnendijk, Menno Quak, Tiam Malmoli, Anne van Egmond, Julia Kok, Adi Mencic, Pim van Hekken, Lucas Renes
Madelief v.d. Ende, Jasper  van Alphen, Bart Slats, Daniel van Hilten
Maya Gemi, Max v.d. Lubbe, Marin Remmerswaal , Laura Bosch, Robbie Busman, Joa Heijboer, Sam Leissen, Julie Draer .

2e prijzen:Tony Straathof, Cas Wever, Mika den Hollander, Westo Bon, Jasper van de Neut, Xander Geerlings, Connor Hutchinson
Djordin Whabi, Joris Schrama, Mathew Colby, Koen Derks, Emelie van Leeuwen, Bart Kroon, Koen Schnoek, Renan Bagoe, Ainhoa Hoogerwerf, Bryan v.d.Hoeven, Helen Vollenbregt, Tygo groeneveld, Noa van Eerdenburg.

3e prijzen: Hanni Mears, Maurits van Leeuwen, Chokan Alkamaz, Joop Onderlinden, Jacco Egmond, Quinten de la Rie, Mika Sprik
Sephen Kerad, Sam Broere, Daan Jongbloed, Sharon v.d. Wind, Lukas Slaby, Thijmen Bosch, Mart Spik, Tamilola Longe.

 Zondag 13 maart 2011 werd er gestreden op maar liefst twee toernooien. 7 judoka’s streden in Nederlek om de prijzen en wisten alle 7 een prijs te bemachtigen.
1e plaats: Max v.d. Lubbe, Menno Quak, Senn Bal, Gijs Oostveen.
2e plaats: Kees Oostveen, Pim van Hekken.
3e plaats: Noa van Eerdenburg, Remco Quak, Jelle van hekken.

¬†Ook in Wouw ( Brabant) waren de judoka‚Äôs van Budosport J.v.E. present en wisten ook hier te scoren.Van de 6 judoka‚Äôs die hier aan meededen werd Joost Onderdelinden 1ste in de ‚Äď 90 kg klasse, Max van Deursen werd 2de¬† in de -81 kg klasse. Ainhoa Hoogerwerf werd 2de ¬†in de -32 kg klasse.
Al met al hebben de judoka’s van Budosport John van Eerdenburg weer goed gepresteerd op de diverse toernooien.

 

                                                                     Ainhoa_met_de_beker_3

 
« StartVorige12345678910VolgendeEinde »

Pagina 9 van 15