Uitslagen
Succesvol Judoweekend Budosport John van Eerdenburg

Zaterdag 5 April deden ruim 200 judoka’s examen voor een band of slippen.
Zowel de kinderen als de ouders waren zenuwachtig .De kinderen waren dan ook heel blij toen ze te horen kregen dat ze geslaagd waren. Ze  hebben allemaal heel goed hun best gedaan, de technieken goed uitgevoerd en hebben hun band en slippen zeker verdiend!

Zondag 6 april werd alweer het 5de Open Barendrechtse Judotoernooi gehouden.
15 judoverenigingen deden aan dit toernooi mee.
Er werd hard gestreden, en veel mooie ippons gemaakt.

De judoka’s van Budosport John van Eerdenburg sleepten  29 prijzen binnen en de clubprijs:

1ste: Jens v.d. Borght, Mike v.d.Walle, Sem Vark, Ainhoa Hoogerwerf, Kenai Korving, Niels Derks,
Dino Memic.

2de: max v.d.Lubbe, Mike Prins, Rebecca Vastenhout, Bryan v.d.Hoeven, Pim van Hekken,
Eline Schuiling, Xander Geerlings, Isa Tromp, Thieu Lommers.

3de: Hasan Ercan, Milan van der Schee, Tessa Dekker, Lukas Doove, Koen Derks, Noa van Eerdenburg,
Rosalie Steffers, Nathan Steffers, Dani Molendijk, Nick van Dalen, Kris v.d.Walle, Danula Temur,
Jigit Ercan.

Clubprijs: 1ste JCR, 2de Budosport John van Eerdenburg, 3de Mahorokan.

 
wintertoernooi Nobel 14 dec:  1ste:  Chris v.d. Walle,  Lukas Doove, Bryan v.d. Hoeven, Rebecca Vastenhout, Ainhoa Hoogerwerf.
2de: Sander Hekkert, Noa van Eerdenburg.
3de: Koen Derks, Milan van der Schee, Patrick Romberg, Lennart v.d. Stelt, Lorenzo Vastenhout, Shivan Moelchand, Mike v.d.Walle.


Sinterklaastoernooi:  1ste: Xander geerlings, Eline Schuling, Ainhoa Hoogerwerf, Stephan Remmerswaal, Sjaraf Farax, Lukas Doove, Bryan v.d.Hoeven,
Max v.d.Lubbe,  Mike Prins, Kenai Korving,Noa van Eerdenburg, Lorenzo Vastenhout, Dino Menic, May-lin van Gils, Virgin Gaillard,                                                                  Fabienne v.d. Nat, Niels Derks, Theu Lommers.

2de: Aniek Straver, Milan van der Schee, Vlinder Versendaal, Luna de Jongh, Tom Kampschuur, Benjamin Ledderhof, Isa Tromp,
Tess de Vries, Enzo Brederode, Chris v.d.Walle, Faustino Gaillard.

3de: Rebecca Vastenhout, Shivan Moelchand, Nina Molendijk, Joy van Rijn, Dani Molendijk, Lars van Damme, Rosalie Scheffers,
Bastian de  Bruin, Jens v.d. Borght, Nathan Scheffer, Ben Kienhuis.

Berentoernooi:       1ste: Milan van der Schee, Ainhoa Hoogerwerf
2de; Jens van der Borght, Chivan Moelchand,Lennart van der Stelt,
3de: Nick van Daalen, Lorenzo Vastenhout, Koen Derks, Sander Hekkert, Salih Kose.

Voorburgtoernooi: 1ste : Xander Geerlings, Lukas Doove.
2de:  Max v.d.Lubbe, Bryan v.d. Hoeven.
3de:  Milan van der Schee, Ainhoa Hoogerwerf


Herfsttoernooi: 1ste : Lukas Doove, Koen Derks,Xander Geerlings, Ainhoa Hoogerwerf, Max v.d.Lubbe, Niels Derks, Sem van Vark, Kenai Korving,
Flora Weijerman, Dino Memic,Jigit Ercan, Milan van der Schee,Nick van Daalen.          

2de: Shivan Moelchand, Jens van der Borght, Julia van Etten, Roy Dik, Eline Schuling, Pim van Hekken, Linde Weijerman, Thieu lommers,
Fabienne v.d.Nat,                                  

3de: Yarno Geerlings,  Lorenzo Vastenhout, Sjaraf Farax, Aniek Straver, Leandro da Cruz, Evi van Rijswijk, Rein Stoel, Noa van Eerdenburg,
Tess de Vries.


Leimuidentoernooi: 1ste: Lukas Doove, Bryan v.d.Hoeven,
2de: Koen Derks, Milan van der Schee, Xander geerlings, Flora Weijerman
3de: Kenai Korving, Max v.d.Lubbe, Tom Kampschuur.
 
« StartVorige12345678910VolgendeEinde »

Pagina 3 van 15