Geslaagd Sinterklaastoernooi Budosport John van Eerdenburg

Zondag 2 december werd in Barendrecht het Sinterklaas judo toernooi gehouden, waaraan werd deelgenomen door diverse sportscholen uit Zuid-Holland.

 

De judoka’s van Budosport John van Eerdenburg waren wederom succesvol.

Met technisch goed judo veroverde de judoka’s talloze prijzen, die uitgereikt werden door de 4 zwarte pieten.

1ste prijzen:Tobias ’T Hoen, Jacco van Egmond, Eline Schuiling, Stephan Remmerswaal, Lucas Doove, Ainhoa Hoogerwerf, Merlut Onur, Quinten v.d.Nat, Laura Bosch, Shivan Moelchand, Noa van Eerdenburg, Fabienne v.d.Nat, Nick van Daalen, Vlinder Versendaal.

2de prijzen: Jarno Geerlings, Xander Geerlings, Aniek Straver, Max v.d.Lubbe, Fikri Oazza, Dennis Leung, Leo de la Cruz, Milan v.d.Schee, Kenai Korving, Jelmer v.d.Ploeg, Jens v.d.Borght, Jay Weijnands, Ryan van Selm, Tex Willemse.

3de prijzen: Koen Derks, Charlotte Mooibroek, Kelvin van Schaijk, Patrick Stout, Jada van Looijen, Flynn.v.Herwijnen, Mathijs Mooibroek, Julia Zoeteweij, Cindy Caspers, Laura de Backer, Jigit Ercan, Bjorn Kerkhoff, Joran Horving.

Succes voor judoka’s Budosport John van Eerdenburg

 

De judoka’s van Budosport John van Eerdenburg namen zaterdag en zondag deel aan judowedstrijden in Vlaardingen op het Kai jubileum toernooi en zondag in Barendrecht aan het herfsttoernooi.

Zij wisten daar wederom vele prijzen in de wacht te slepen.

In Vlaardingen werden de 1ste prijzen veroverd door: Jelmer van de Ploeg, en Lucas Doove.

2de plaatsen voor : Noa van Eerdenburg, Koen Derks,

3de prijzen: Milan v.d.Schee, Bryan v.d. Hoeven, Ainhoa Hoogerwerf.

 

In Barendrecht waren er 1ste prijzen voor:

Fabienne v.d.Nat, Stephan Remmerswaal, , Xander Geerlings, Casper Draer, Oek van Dijk, Dino Menic, Kenai Korving, Lenny Heijkoop, Charlotte Mooibroek, Melut Onur, Eline Schuling.

 

2de prijzen: Tom Kampschuur, Damian Fernandez, J.T. van Bokkum, Kees Oostveen, Jada van Looijen, Jesse v.d.Bosch, Theu Lommers, Lucas Doove, Quinten Henriques, Patrick Romberg, Adi Menic, Imergin Imeray, Cem Barsaslan,

Jarno Geerlings, Anniek Straver, Koen Derks.

 

3de prijzen: Jens v.d.Borght, Bram Buijs, Sem Braad, Flora Weijerman, Taha Eleatash, Noa van Eerdenburg,

Jelmer v.d.Ploeg, Shivan Moelchand, Ainhoa Hoogerwerf, Sam Broere, Pim van Hekken, Bryan v.d.Hoeven, Kelvin.

 

Wederom hebben de kinderen goed judo laten zien, super hun best gedaan, en mooie prestaties geleverd.